صادرات

امروزه در ایران و کشورهایی که ارزش پولی پایینی نسبت به ارز ها رایج مثل دلار دارند بحث صادرات سودآوری بالا دارد و هر تولید کننده ای را جذب به خود می کند. شرکت بازرگانی مشکات  با تجربه ای قوی و نیروهای متخصص در زمینه صادرات مواد غذایی به خارج از ایران فعالیت میکند و خدمات متنوعیی از قبیل امور گمرکی محصول ، حمل نقل و توزیع محصول در کشورهای مقصد و هدف ، فعالیت می کند.

مراحل صادرات

– کسب مجوز صدور
– صدور پروفرما
– تهیه ، تدار ک و بسته بندی
– دریافت گواهی بازرسی کالا
– صدور فاکتور و اخذ گواهی مبدا
– عقد قرارداد حمل و بیمه
– اظهار کالابه گمرک
– ارسال کالا

 


بازاریابی محصولات ایران در خارج

امروزه هیچ کشوری در جدایی کامل از کشورهای دیگر زندگی نمی‌کند. منابع اقتصادی، تکنولوژی و سطح زندگی افراد یک کشور، بستگی نسبی به اقتصاد کشورهای دیگر دارد. کشورها از طریق مبادلات بین‌المللی، سطح تولید خود را بالا برده و سود بیشتری کسب می‌کنند  یکی از روش های  موثر برای رسیدن به سود بیشتر و افزایش تولید ، بازاریابی بین المللی ( مارکتینگ خارجی) است

ارائه خدمات طراحی بیزینس پلن ، مارکت پلن  ، تهیه طرح های توجیهی اقتصادی برای بازرگانان و ایرانیان خارج ایران جهت سرمایه گذاری در ایران و همچنین خدمات مشاوره ای و بازاریابی و تحقیقات بازار و بیزینس پلن جهت ایرانیانی که تمایل به سرمایه گذاری در دیگر کشورها بخصوص امریکا را دارند.

جهانی شدن و دهکده ی جهانی امروز به امری اجتناب ناپذیر برای همه ی کشورها تبدیل شده است ، منابع اقتصادی، تکنولوژی و سطح زندگی افراد یک کشور، بستگی نسبی به اقتصاد کشورهای دیگر دارد.

یکی از راه های دستیابی به سود بالا ، فروش محصول در بازارهای بین المللی می باشد.

شرکت بازرگانی مشکات با گذشت چندین سال تجربه موفق در کشورهای بزرگ مثل آمریکا ، بازاریابی محصولات مختلف غذایی را با بهره گیری ازنیروی متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی و تجربه عملی در اموربازرگانی. بازاریابی، خرید خارجی، اعتبارات اسنادی آماده ارائه خدمات به جامعه ایرانیان داخل و خارج کشور در زمینه بازاریابی بین المللی محصولات آنان می باشد.

ما به کشورهای بزرگی چون ،امریکا ، کانادا ، ترکیه و… صادرات داشته ایم و میتوانیم راهکارهایی مناسب با محصول صادرکنندگان عزیز ارائه دهیم.

-انجام خدمات  فرایند بازرگانی خارجی عقد قرداد بین المللی با مشتری

-بازاریابی صادراتی

-کمک به راه اندازی دفتر و ثبت شرکت بازرگانی در داخلو خارج ایران

-مشاوره در امور حمل و نقل بین الملیی

-مشاوره در امور عقد قرارداد مشارکت و فروش بین المللی

-خدمات غیرحضوری و فعالیت در شبکه های اجتماعی و بازاریابی مجازی

-ارائه خدما جهت فروش محصولات در سایت های آنلاین B2B و B2C

 

توزیع انواع کالا و محصولات داخلی و خارجی

شرکت مشکات به سالها تجربه در صادرات مواد و محصولات از غذایی از ایران و سایر کشورهای دنیا و داشتن شرکت های توزیع و پخش در امریکا دارد ، کار توزیع ،فروش و بازاریابی موادغذایی ایرانی تولید شده در ایران و سایر کشورها با طعم و ذائقه ایرانی پسند که مطابق با خواست و نیاز مشتریانی از کشورهای هند و چین و عرب را عهده دار می باشد .

 


 

اخذ نمایندگی های فروش

شرکت مشکات با سالها تجربه و اعتبار در بازار ایران و منطقه و بازارهای بزرگ بین المللی مثل امریکا توانسته عامل و نمایندگی فروش برندهای معتبر و بزرگ مواد غذایی ایرانی مثل پگاه ، آناتا ، شیرینی حاج محمد قناد و… را کسب کند. یکی از خدمات شرکت بازرگانی مشکات اخذ عاملیت فروش و نمایندگی از شرکت های بزرگ و همچنین ارائه محصولات و نمایندگی از برندهایی که انحصارا عامل پخش یا فروش محصول درمنطقه ای هستند ، می باشد